Informace

Služby Fotoateliéru Ústí nad Labem :

V atelieru je možnost zapůjčení rekvizit (čelenky, šatičky, sukýnky, čepičky, andělská křídla, bekovky, klobouky, hračky, míče, lavičky, židličky, košíky, sáňky, křesla, plyšáky, dorty, narozeninové číslice, květiny a dalších přes 200 druhů rekvizit na fotografování dětí)

ZDARMA MOŽNOST PŮJČENÍ OBLEČENÍ NA MIMINKA A DĚTI.

Na holčičky půjčuji oblečení od novorozenců do věku 10 let. (tutu sukýnky, slavnostní šatičky, tutu overálky a tílka, čelenky, křídla, čepičky, chlupaté vestičky, beranice, klobouky, věnečky, vánoční a narozeninové šatičky atd.)

Na kluky půjčuji oblečení od novorozenců do cca 4 let retro saka a laclové kalhoty, bekovky, klobouky, košile, kravaty, motýlky, beranice, zvířátkové čepičky, námořnické oblečení, vánoční oblečky a čepičky atd. )

Na focení novorozenců není potřeba nic svého brát, vše v ateliéru půjčuji na kluky i holčičky.

V ATELIÉRU JE 40 DRUHŮ FOTO POZADÍ.

Možnost focení na určité téma (narozeniny, valentýn, námořnické, velikonoce, podzim, zima, vánoce, retro styl …)

Focení novorozeňátek

Pokud máte zájem o spinkající fotky, je potřeba se objednat na focení v den porodu a fotit miminko v rozmezí jejích 5. – 15. dne věku. Děti jsou v tomto věku hodně spavé a nechají se polohovat. Zde opravdu platí, že čím dříve, tím lépe.

V ateliéru během focení panuje velké teplo, proto je dobré si na sebe vzít jen triko. Je to potřeba, aby miminku nebyla zima a v teple lépe spinkalo.

Co si vzít na těhotenské focení s sebou

Šaty, rifle, tuniku, topy, košilku, spodní prádlo a upnutá trička a tílka. Pokud plánujete fotky s manželem nebo partnerem, určitě je potřeba se barevně sladit. Na partnera vzít především jednobarevné věci trika a košile.  Fotku z ultrazvuku, dudlík, capáčky, botičky a také hračku kterou máte připravenou pro miminko.

Fotoateliér je na adrese: Okružní 116/4, Ústí nad Labem 400 01

Autobusové linky: 3, 9, 17 (výstupní zastávka Kaufland)

Ateliér je naproti Kauflandu na Klíši. Vedle autobusové zastávky, vjezd do dvora k vile. Bezproblémové parkování přímo před atelierem.

Pokud neberu telefon, zřejmě fotím. Ozvu se vám, jakmile budu moci, zpět :-)
Neupravené fotografie neposkytuji, proto mě o ně nežádejte. Děkuji za pochopení.