Informace

Služby Fotoateliéru Ústí nad Labem :

V atelieru je možnost zapůjčení rekvizit (čelenky, šatičky, sukýnky, čepičky, andělská křídla, bekovky, klobouky, hračky, míče, lavičky, židličky, košíky, sáňky, křesla, plyšáky, dorty, narozeninové číslice, květiny a dalších přes 200 druhů rekvizit na fotografování dětí)

ZDARMA MOŽNOST PŮJČENÍ OBLEČENÍ NA MIMINKA A DĚTI.

Na holčičky půjčuji oblečení od novorozenců do věku 10 let. (tutu sukýnky, slavnostní šatičky, krajkové overálky a tílka, čelenky, křídla, čepičky, chlupaté vestičky, beranice, klobouky, věnečky, vánoční a narozeninové šatičky atd.)

Na kluky půjčuji oblečení od novorozenců do cca 4 let retro saka a laclové kalhoty, bekovky, klobouky, košile, kravaty, motýlky, beranice, zvířátkové čepičky, námořnické oblečení, vánoční oblečky a čepičky atd. )

Na focení novorozenců půjčuji oblečky pro kluky i holčičky. 

V ATELIÉRU JE 80 DRUHŮ FOTO POZADÍ.

Možnost focení na určité téma (narozeniny, valentýn, námořnické, velikonoce, podzim, zima, vánoce, retro styl, neutrální…)

Focení novorozeňátek

Pokud máte zájem o spinkající fotky, je potřeba se objednat na focení v den porodu a fotit miminko v rozmezí jejích 5. – 15. dne věku. Děti jsou v tomto věku hodně spavé a nechají se polohovat. Zde opravdu platí, že čím dříve, tím lépe.

Co si vzít na těhotenské focení s sebou

Šaty, rifle, tuniku, topy, košilku, spodní prádlo a upnutá trička a tílka. Pokud plánujete fotky s manželem nebo partnerem, určitě je potřeba se barevně sladit. Na partnera vzít především jednobarevné věci trika a košile.  Fotku z ultrazvuku, dudlík, capáčky, botičky a také hračku kterou máte připravenou pro miminko.

Fotoateliér je na adrese: Brněnská 810/7, Ústí nad Labem 400 01

Ateliér je v centru, za divadlem, naproti Innogy. Parkování vedle ateliéru. 

Pokud neberu telefon, zřejmě fotím. Ozvu se vám, jakmile budu moci, zpět :-)
Neupravené fotografie neposkytuji, proto mě o ně nežádejte. Děkuji za pochopení.

Reklamace:

je možná nejpozději do tří dnů od data dodání fotografií, poté již není možná. Fotografie zpracovávám na zkalibrovaném monitoru, který zaručuje správné podání barev a světlosti/tmavosti fotografie. Při zobrazení na nezkalibrovaném zařízení nebo tisku na nezkalibrované tiskárně může docházet k posunu barev nebo změně. Fotografie je světlejší nebo tmavší. Klient bere na vědomí, že správné podání zaručuje pouze zkalibrované zařízení a tuto skutečnost fotograf nemůže ovlivnit. Nesouhlas s fotografickým nebo autorským stylem mě jako fotografky není důvodem k reklamaci. Fotografuji svým stylem, fotografie si můžete prohlédnout v mém portfoliu. Nesouhlas s vlastním vzhledem není důvodem k reklamaci.