Ukládání fotografií

7 nápadů pro ukládání fotografií

Dnes je pořízení krásné fotografie dětskou hrou. Volný přístup k unikátním obrubám poskytuje chytrý telefon, který každý nosí v kapse. Navzdory dlouhodobému trendu digitálních fotografií jsou ty v papírové podobě sentimentálnější. Můžete se jich dotknout, přitisknout si je k srdci a nějak... Je zábavnější je sledovat. Chcete prodloužit jejich životnost? Přečtěte si, jak ukládat fotky.

Stará fotografie v malém rámečku

Krabice plná vzpomínek

Pokaždé, když vyvoláváte fotografie, snažte se zachovat konzistentní formát. To vám usnadní ukládání fotografií. V prodeji najdete elegantní fotobox, který pojme až 100 výtisků. Pokud se neradi omezujete, pořiďte si o něco větší krabici, do které se vejde až dvakrát tolik rámečků na suvenýry. Jejich procházení bude skvělý způsob, jak strávit pěkný večer.

Obrázkový rámeček

Stylové fotoalbum

Fotografie, které pamatují staré časy, vyžadují zvláštní péči. Papírové rámy špatně snášejí vlhkost a neměly by být skladovány v místnostech s vysokými teplotami. Pořiďte si klasické fotoalbum, nejlépe vrstvené tenkou vrstvou pergamenového papíru, která od sebe oddělí jednotlivé rámečky. Budete mít jistotu, že se nebudou příliš rychle zhoršovat.

Fotoalbum

 

Důvěra v inovativní řešení

I když moderním technologiím nedůvěřujete, je lepší zabezpečit fotografie, které jsou pro vás cenné. Určitě ukládáte fotografie na pevný disk počítače. Procházejte obsah svých složek a rozhodněte se, zda chcete vyvolat fotografie nebo použít moderní řešeníFotografie z cloudu jsou dnes téměř klasikou! Nebojte se, že přijdete o své digitální vzpomínky, na jejich bezpečnost dohlíží vyšší moc. ;)

Polaroidové výtisky

Nejdůležitější rámečky v rámečcích

Dalším způsobem, jak uchovat a zobrazit vzpomínky, jsou anti-snímky. Můžete vyvolat několik výtisků a pověsit je na zeď. K tomu budete potřebovat fotorámeček, nebo nejlépe sadu, ze které vytvoříte působivou galerii. Sestavte fotografickou koláž, která vás přivítá, jakmile překročíte práh, nebo ji umístěte na místo, kde trávíte většinu času odpočinkem.

Zarámovaná fotografie

Smartbook – nejlepší snímky vždy po ruce

Máte fotky, ke kterým se pravidelně vracíte? Sestavte si sadu nejlepších fotografií a připravte si z nich Smartbook. Je to moderní a šikovné minialbum, které bude mít ve vašem srdci zvláštní místo. Díky malému formátu vás jedinečné fotografie budou doprovázet, kamkoliv budete chtít.

10x13 tisků na provázku

 

Fotokniha – fotografie ve stylovém rámečku

Rádi si prohlížíte rodinné fotografie? Pokud to neděláte příliš často, je to pravděpodobně proto, že nemají správnou formu. Vlastnoručně navržená fotokniha změní vaše návyky! Barevné album plné krásných rámečků, vytvořené podle vlastního nápadu, vás bude vybízet k otáčení stránek při každé příležitosti.

Sbírka fotografií

Patent na objednávku

Hromady fotek, které se vysypou, když otevřete skříňku? Nebo je možná na disku počítače také fotografický nepořádek? Věnujte několik hodin tomu, abyste si jednou provždy utřídili své vzpomínky. Některé z nich jsou extrémně křehké, proto stojí za to se o ně nyní postarat.

Umístěte staré snímky do alba a rozdělte jej na události. Každou fotografii označte na zadní straně, aby vám neuniklo žádné důležité datum. Zkontrolujte také obsah složek na jednotkách. Odstraňte rozmazané a opakující se snímky a zbytek seřaďte podle konkrétní klávesy. Můžete použít aplikaci na třídění fotografií – na webu je spousta bezplatných programů, které brzy převezmou kontrolu nad digitálním nepořádkem.

Ochrana starých fotografií

Pokud máte ve své sbírce fotografie, které pamatují časy vašich prarodičů, je několik věcí, které byste měli vědět. Staré fotografie jsou mnohem náchylnější k poškození. Chraňte je před světlem, aby nevybledly a neztratily barvu. Skladujte je v poloze, která zabrání pomačkání. Pokud se vám nelíbí forma alb, můžete se rozhodnout pro obálky nebo krabičky vyrobené z materiálů bez obsahu kyselin. Díky tomu se z pamětních rodinných fotografií budou moci těšit i další generace.

Převzato: 7 nápadů pro ukládání fotografií (fotolab.pl)